Již brzy nový Quickwash v Mariánských Lázních

Dobrá zpráva pro zákazníky v Mariánských Lázních, zanedlouho pro Vás budeme otvírat novou samoobslužnou prádelnu Quickwash.

Síť samobslužných prádelen Quickwash se brzy rozroste o novou provozovnu Quickwash v Mariánských Lázních, a to na Hlavní třídě 261/116 . Tato prádelna bude mít krásné číslo 22, jako dvaadvacátý laundromat značky Quickwash v České republice a na Slovensku.
Jak je už dobrým zvykem a tato zbrusu nová prádelna v modrobílém designu bude prát v nejmodernějších profesionálních pračkách a sušičkách světové značky Primus, s elektronickými mincovníky. Nejnovější laundromat Quickwash nabídne zákazníkům k využití 3 profesionální pračky s kapacitou 10 kg, 2 velkokapacitní průmyslové pračky na 14 kg prádla. Všechny pračky budou mít automatické dávkování pracích prostředků. Prádlo zde vysušíte ve 2 průmyslových sušičkách s náplní 13 kg.
V prádelně bude zákazníkům dále k dispozici měnička bankovek na mince, odpočinková zóna, automat na kávu a bezplatná wifi.
V této nové samoobslužné prádelně si zákazníci budou moci vyprat a vysušit své prádlo samoobslužně nebo si objednají tuto službu u obsluhy, která jej vypere, vysuší a poskládá za ně – balíčky „Drop-off.

Přijďte a vyzkoušejte samoobslužné praní. Uvidíte, že budete spokojeni. Moc se na Vaši návštěvu těšíme!