Výhody služby

Využití služby značkové samoobslužné prádelny Vám přinese tyto výhody:

Úspora času

Velké množství prádla, které si s sebou přinesete, můžete v prádelně rozdělit do více praček a vyprat je najednou.

Doba pracího cyklu v naší prádelně je 30-40 minut. A to je značná časová úspora proti domácím pračkám.

Vyprané prádlo nemusíte věšet na šňůru, ale rovnou vysušit v našich průmyslových sušičkách.

Prádlo je za 20 minut suché a díky velkému bubnu i méně zmačkané. Stačí jen poskládat a žehličku můžete nechat doma ve skříni.

Úspora peněz

Při snadné dostupnosti samoobslužné prádelny odpadá nutnost investovat do domácí pračky. Vyhnete se starostem s její dopravou domů, instalací, se spotřebou vody a elektrické energie, ale také s případnými opravami apod.

Průmyslové sušičky mají velký průměr bubnu a při sušení v nich nedochází k mačkání prádla. Tím odpadá následné žehlení a šetření elektrické energie.

V našich prádelnách můžete využít pračky o kapacitě 14 kg. Opravdu velké věci, které se mohou prát, nemusíte nosit do čistírny. V samoobslužné prádelně platíte za celou náplň pračky, nikoliv za kus.

Kvalita praní

Průmyslové pračky s velkým bubnem, patentovaným kaskádovým povrchem a systémem „PowerWash“ mají mnohem lepší prací schopnosti, než domácí pračka.

Průmyslová pračka vypere prádlo kvalitněji, šetrněji a rychleji než domácí pračka

Vše pod kontrolou

V samoobslužné prádelně si sami vložíte prádlo do pračky, sami přidáte prací prostředek a zvolíte prací program. Pračky mohou být ale také napojeny na prací prostředky, které jsou do praní dávkovány automaticky přesně podle zvoleného programu.

Při praní v samoobslužné prádelně máte jistotu, že se vaše prádlo nemíchá s prádlem jiného zákazníka (jako třeba v čistírně).

Jednoduchost a přehlednost

Naše pračky a sušiče mají jednoduché a přehledné ovládání, kterého se vůbec nemusíte bát.

V každé naší samoobslužné prádelně najdete instruktážní tabule s postupem spuštění pračky i sušiče. To pro případ, že byste zaváhali co udělat za krok.

Lepší hygiena

V samoobslužné prádelně si můžete vyprat deky, pokrývky, polštáře, přehozy, obaly na matrace, spací pytle apod., tedy věci, které se jinak v domácím prostředí neperou skoro vůbec nebo musí dávat do čistírny.

A napadly vás třeba velcí plyšáci nebo hokejová výstroj? Tak honem do Quickwashe.

Sociální aspekt

Samoobslužná prádelna se pro vás může stát místem pravidelného setkání přátel, spolužáků, maminek s dětmi atd. Zatímco se pere vaše prádlo, proberete spoustu témat, nebo si zahrajete člověče nezlob se.

V našich prádelnách se můžete zdarma připojit i na internet a vyřídit tak pracovní e-maily, nebo zaskypovat přátelům.

A možná se i s někým seznámíte 😉