Quickwash dobývá Plzeň

Příznivou zprávu máme tentokrát pro obyvatele Plzně. Už brzy budou moci využít služeb značkové samoobslužné prádelny Quickwash, a to hned na dvou místech.

Obyvatelé městské části Doubravka jistě ocení možnost vyprat a vysušit si své prádlo v samoobslužné prádelně, kterou budeme na konci listopadu otvírat v Centru Doubravka. V této prádelně budou k dispozici 3 profesionální pračky na 10 kg, dvě sušičky na 10 kg a velké věci si zákazníci mohou vyprat ve velké pračce na 14 kg a hned také vysušit ve velké sušičce s tepelným čerpadlem.

Vizualizace Quickwash Plzeň-Doubravka

Zanedlouho po otevření prádelny Quickwash Doubravka budeme uvádět do provozu druhou plzeňskou prádelnu. Ta bude umístěna v Galerii Slovany a určitě zaujme jak svou velikostí, tak počtem strojů, a také šířkou nabízených doplňkových služeb. Prádelna Quickwash Slovany zákazníkům nabídne k využití 5 profesionálních praček na 10 kg, dvě velké pračky na 14 kg a čtyři velké sušící bubny každý na 13 kg. Kromě možnosti samoobslužného praní Quickwash Slovany nabídnou zákazníkům, také službu Drop-off, kdy zákazníci mohou svěřit prádlo obsluze, která je vypere, vysuší a poskládá a zákazníci si své prádlo mohou vyzvednout v době, která jim nejvíce vyhovuje. Quickwash Slovany nabízí také možnost žehlení a mandlování. Prádelna Quickwash Slovany se těší na návštěvu od 1. prosince tohoto roku, takže velké předvánoční praní může být pro Plzeňáky zábavou.

Vizualizace Quickwash Plzeň-Slovany

Osobní věci, povlečení, peřiny, polštáře, péřové bundy a mnoho dalšího, to vše si už brzy budete moci vyprat v prádelnách Quickwash Doubravka a Quickwash Slovany. Těšíme se na Vaši návštěvu