Připravujeme nový Quickwash ve Frýdku-Místku

Vážení zákazníci, již brzy pro Vás otevřeme novou samoobslužnou prádelnu Quickwash ve Frýdku-Místku.

Naše síť prádelen Quickwash pro Vás připravuje novou provozovnu Quickwash Frýdek-Místek na ulici Nádražní 1100 . Bude to již 21. laundromat značky Quickwash v České republice a na Slovensku.
Vaše nová prádelna ve svěžích modrobílých barvách bude vybavena nejmodernějšími profesionálními pračkami a sušičkami renomované značky Primus, vybavenými elektronickými mincovníky. Nejnovější laundromat Quickwash nabídne zákazníkům k využití 4 profesionální pračky s kapacitou 10 kg, 1 velkokapacitní průmyslovou pračku na 14 kg a další dokonce na 18 kg prádla. Všechny pračky budou mít automatické dávkování pracích prostředků. Dále budete moci využít sestavu 4 profesionálních sušiček s náplní 10 kg a 1 dvojitou průmyslovou sušičku s náplní 13 + 13 kg.
V prádelně bude zákazníkům dále k dispozici měnička bankovek na mince, odpočinková zóna, automat na kávu a bezplatná wifi.
V této nové samoobslužné prádelně si zákazníci budou moci vyprat a vysušit své prádlo samoobslužně nebo jej svěřit obsluze, která jej vypere, vysuší a poskládá za ně tzv. služba „Drop-off.

Přijďte si k nám vyprat a vysušit své prádlo.
Věříme, že budete spokojeni a těšíme se na Vaši návštěvu!